Virtuvės Baldai


 

Virtuvė – vieta, kurioje visa šeima praleidžia daugiausiai laiko, todėl svarbu, kad šiai erdvei netrūktų komforto bei jaukumo. Gaminame dailius ir kokybiškus virtuvės baldus iš pušies, uosio, ąžuolo medžio masyvų bei plokščių.

Mums tereikia jūsų išskirtinės idėjos, tikslių virtuvės išmatavimų (išmatuojame ir patys), kad galėtume pagaminti jūsų svajonių virtuvės baldų komplektą.

Baldų gamybos kainai įtakos turi pasirinkta furnitūra. Mūsų meistrai naudoja itin kokybiškus „Blum“ ir „Grass“ lankstus bei bėgelius. Atsižvelgiant į kliento poreikius ir norimą skirti biudžetą, esame pasiruošę priimti ekonomiškiausią, geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį sprendimą. Virtuvės baldus gaminame pritaikydami juos prie klientų pasirinktos buitinės virtuvės technikos, siūlome išskirtinius spalvinius sprendimus, akmens, natūralaus medžio, laminuotų drožlių plokščių stalviršių įvairovę.

Virtuvės baldų kaina – nuo 500 EUR už bėginį metrą. Užsakymus paprastai įvykdome greičiau nei per mėnesį, baldus pristatome ir sumontuojame visoje Lietuvoje.

Copyright © Mobler.lt